Nowa jakość butikowej gościnności w sercu stolicy

Połączenie stylowej ekstrawagancji i wyszukanej elegancji dedykowane prawdziwym pasjonatom życia– tak określilibyśmy nowe skrzydło Hotelu Rialto, którego otwarcie planowane jest na III kwartał 2019 roku.

 

Hotel powiększy się o 80 nowocześnie urządzonych pokoi, podziemny parking, przeszklone sale konferencyjne oraz przestronną recepcję, której nieszablonowy wystrój już od progu zapowiadać będzie styl, w jakim urządzono nowe skrzydło.

 

 Inwestorem obiektu jest firma Tacit Development, natomiast za projekt budynku odpowiada pracownia Medusa Group:

Charakterystyczną, dynamiczną bryłę budynku tworzą nadwieszenia kolejnych kondygnacji, naprzemiennie wysuwające się w stronę ulicy Koszykowej i Wilczej. Układ fasady i duże przeszklenia otwierają widok na wypełnione zielenią tarasy, które dopełniają oryginalną bryłę budynku. Podstawową funkcję budynku uzupełniają dostępne bezpośrednio z ulicy restauracje, a także zlokalizowana na pierwszy piętrze hotelu powierzchnia eventowa i co-working. (…) Zwarty charakter budynku ma na celu odtworzenie dawnej kwartałowej zabudowy oraz stworzenie spójnej i jednolitej kubatury wpisującej się w charakterystyczny, narożny kształt parceli. Nowy budynek dopełniając zabudowę kwartału, bezpośrednio łączy z funkcjonującym w XIX-wiecznej kamienicy hotelem”.

 

 Oprócz oryginalnej architektury budynku, chcielibyśmy zaskoczyć również niepowtarzalnym klimatem tego miejsca, oferując naszym gościom nieograniczoną gamę nowych doświadczeń. Mamy nadzieję, że zastosowane rozwiązania i kreatywne aranżacje zachwycą zarówno gości biznesowych, jak i podróżujących turystycznie.

 Zapraszamy w 2019!

 

 

Kontakt:

tel.: +48 22 58 48 700

info@rialto.pl  

ZASMAKUJ DETALI I ODKRYJ

WYJĄTKOWY STYL ART DECO

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 44 pokoje i apartamenty. Pomieszczenia wyposażone są w oryginalne, unikatowe meble z lat dwudziestych, wyszukiwane na aukcjach w całej Europie. Klimat tego miejsca podkreślają barwne witraże, stylizowane na epokę wyłączniki światła wykonane z bakelitu oraz winda wzorowana na tej z legendarnego wycieczkowca Stefana Batorego. Wszystkie te elementy tworzą wspaniałą atmosferę lat dwudziestych. Znakiem rozpoznawczym hotelu Rialto jest spójność stylistyczna, której owocem jest jedyne takie miejsce w Warszawie.